Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

BATTLEFIELD CAMP I. 8.7.-14.7.2019

BATTLEFIELD CAMP I. 8.7.-14.7.2019

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Před nami je další ročník úspěšného army tábora! Letní dětský tábor Battlefield camp 2019 se letos vrací do Vietnamu! Můžete se těšit na úmorné vedro Vietnamské džungle a rozsáhlé rýžové plantáže. Nesmíte však zapomínat, že nepřítel se nachází úplně všude! Jelikož se nacházíme na nepřátelském území musíme být stále ve střehu. Protože vietnamští odstřelovači čekají na sebemenší pohyb.
Jaký bude letošní Battlefield camp 2019?

Nemusíš se obávat, že by si to nezvládal, protože na tomto letním army táboře tě sice čeká armádní výcvik, ale také spousta pohody a zábavy. Můžeš se těšit na velmi náročné a propracované mise, ve kterých není prostor pro chyby!

Také zažiješ tak zvanou "pohodu" v naši Armyzóně tak, jak ji zažívali tehdy vojáci ve Vietnamu. Když nebudeme zrovna někde v akci, tak na náš čeká třeba fotbal, bazén, týmové hry nebo vybrané adrenalinové aktivity. Nuda na letním táboře Battlefield camp rozhodně nemá místo!

Jste novou jednotkou vyslanou do války ve Vietnamu. Střídáte původní jednotku v již zaběhlém vojenském táboře. Na vše ohledně tábora si budete muset přijít sami.

Budete muset držet hlídky a být pořád ve střehu, protože nepřítel nikdy nespí a čeká na naši chybu! Jak se bude tento konflikt dále vyvíjet je jen čistě na tobě. Pojď, přidej se do armády a ovlivni tenhle válečný konflikt i ty!