Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Jakou zbraň si vzít na letní tábor Stronghold?

Zbraně na letních táborech Stronghold

Výběr zbraně závisí na preferencích a věku dítěte. Není úplně nejlepší dát dítěti na letní tábor větší meč než je ono samo :-) Takže pro menší děti doporučujeme 60 cm meč neboli tesák, k tomuto meči je možný i štít a pokud zvolíte obouruční variantu bez štítu tak max 90 cm.

U starších a větších dětí, které mají více síly už se tato hranice posunuje na 90 cm pro jednoruční meč a 120 cm pro obouruční. Samozřejmě kromě mečů jsou tu i další zbraně jako je luk, který by měl mít nějakou rozumnou sílu nátahu(asi 30 liber).

Zbraně jako třeba cepy a řemdihy jsou sice taky možné ale může se stát, že vás za ně nebudou mít vaši nepřátelé na bitevním poli, ale kamarádi na letním táboře moc rádi. Všechny zbraně by měly být měkčeny dostatečně aby s nimi nemohlo být ublíženo, to platí i pro hrany štítů přece jenom se jedná o dětský letní tábor a nechceme nikoho zranit.

Jak bude s vlastními zbraněmi naloženo na letním táboře?

Nebojte se dovést na letní tábor vlastnoručně vyrobené zbraně, všechny budou prohlídnuty a popřípadě schváleny, když budou splňovat všechna kritéria bezpečné zbraně. No a pokud zbraň neprojde schválením tak se není čeho bát, máme plnou zbrojnici skvělých zbraní, které jsou pro vaše děti k dispozici a vyrábí je přímo naši zkušení vedoucí.

Existuje i možnost koupení již hotové zbraně, která určitě projde i našim schvalováním na letních táborech a to na této stránce: http://hurka.uhobitu.cz

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: