Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Fantasy tábory s prvky larpu opět na Březové! Hra o trůny, Pán prstenů, Warcraft, Zaklínač - jedinečné letní tábory s prvky larpu!


Vyzkoušejte ty nejlepší letní fantasy tábory v ČR! Jedinečné letní tábory s prvky larpu vítají nové zájemce!


Co je to larp? V nabídce našich táborů můžete narazit na tábory označené jako „fantasy/larp“. První slovo je vcelku jasné. Fantasy tábor se bude zabývat tématikou nějaké fantasy knížky nebo třeba filmu. Co znamená ale ono tajemné slůvko „larp“? Odpověď naleznete níže!

Larp (z anglického „live action role play“) je v překladu „hraní rolí naživo“. Je to hra, při které se ponoříte do námi připraveného světa. Hra, ve které ztvárňujete nějakou postavu – obyvatele daného světa. Vytvoříte si její charakter, připravíte si k ní pasující kostým a jdete hrát. A narozdíl od divadla nemáte scénář, který by vás omezoval. Zní to složitě, ale to je jen zdání! Larp totiž nehrajete před publikem, které by vás hodnotilo, larp hrajete sami pro sebe a pro ostatní hráče. Během hry vzniká spousta zábavných (často až komických) situací, které stojí za to prožít. Z pohledu diváka larp působí jako špatně secvičené divadlo, ale jeho kouzlo je právě v tom, že jste součástí příběhu. Příběhu, na který budete dlouho vzpomínat. Nedá se to popsat, musí se to zažít :-)