Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

WASTELAND 9.7.-15.7.2018

WASTELAND 9.7.-15.7.2018

Základní info

Informace

Foto

Co s sebouPřežij v nehostinném světě a polož základy nové civilizace! Před 40 lety skončil svět, tak jak jsme ho znali… Před 40 lety jsme se dívali, jak z povrchu mizí poslední města, jak se naše civilizace mění v prach a s ní miliardy lidských životů… Ta hrstka, které se podařilo uniknout zkáze, od té doby přežívá v podzemních komplexech, bunkrech, stanicích metra a vůbec všude kde je to možné.  Ale tomu je teď konec. 

                     


                                            

Postapokalyptické dobrodružství na letním táboře!

Nukleární zima, která změnila povrch planety na neobyvatelnou pustinu ustává, trhají se radioaktivní mračna a přichází změna klimatu, na kterou jsme, tak dlouho čekali. Na povrch se začínají vydávat první skupiny průzkumníků. Mají před sebou dlouhou cestu. Budou muset najít způsob jak přežít v nehostinném prostředí na povrchu, ale pokud chceme získat náš domov zpět, jsou naší jedinou nadějí…Poučíš se z minulosti a zvrátíš běh událostí zpět na stranu lidstva nebo se zasloužíš o jeho úplný zánik a potvrdíš, že historie se opakuje? Pokud si myslíš, že dokážeš najít způsob jak přežít, tak vyplň přihlášku a uvidíme se v Pustině!

Co Vás na letním táboře Wasteland čeká?Přidáte se k jedné z několika unikátních frakcí, každá se svou filozofií, vnitřním příběhem i cílem, kterého chce dosáhnout. Postavíte si tábor, ve kterém budete přežívat. Boj o suroviny, zbraně, munici, jídlo, nářadí, prostě o vše co potřebujete v post-apokalyptickém světě k přežití. Prvky role-play. Kombinace boje s měkčenými a airsoftovými zbraněmi. Nedostatek munice. Funkční ekonomika, kterou sami ovlivňujete. Dlouhý herní den - od snídaně po večeři a také noční úseky. A možná zjistíte, že ne všechno je takové, jak to na první pohled vypadá.

                     


Zpravodajství z letního POST-APO tábora Wasteland                     

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora Wasteland naleznete na Facebook stránkách ZDE .