Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

FUNTASIA I. 29.6.-8.7.2019

FUNTASIA I.  29.6.-8.7.2019

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Dětský letní tábor FUNtasia je jedinečný letní tábor pro všechny kluky a holky, kteří se nebojí nečekaných situací, bláznivého programu a nepředvídatelných setkání s různými bytostmi napříč vesmírem. Láká tě možnost utéct šedi každodenního světa a objevit místo něj nový, bláznivý a hlavně…nebo ne jenom jeden? Přidej se tedy k nám na dětský tábor FUNtasia a staň se pasažérem vesmírné lodě na cestě za dobrodružstvím!Bláznivý letní tábor plný nečekaných zážitků opět v Březové!

FUNtasia je bláznivý tábor pro všechny kluky i holky, kteří se nebojí ničeho nového a nepředvídatelného, se špetkou strategie k tomu! Zábavnou formou se spolu naučíme spoustu nových věcí.

Od šifrování i dešifrování interplanetárních zpráv, přes základy první pomoci až po nejlepší způsob ochočení vesmírného hlemýždě. Děti si budou samy strůjci svého osudu a základem přežití se stane práce v týmu a strategické myšlení.

Pokud hledáte tábor, který je bláznivý i poučný, se skvělým kolektivem, nezapomenutelnými zážitky a profesionálními vedoucími - už víc hledat nemusíte. Vítaní jsou malí i velcí, tak neváhejte - vesmírná loď už brzo odlétá vzhůru za dobrodružstvím!Příběh dětského tábora 2019

Vesmírná akademie se během posledních let stala uznávanou kapacitou v oblasti zachraňování vesmíru - vždyť jen za poslední roky jsme zvládli porazit šíleného šotka nebo navrátit paměť Malému princi! Proto už nemusíme sami hledat nové projekty, ale hledají si ony nás…

Z blízké budoucnosti nás přišel varovat jeden z posledních přeživších apokalypsy. Během letošních prázdnin totiž vyhasne věčný oheň, který brání vstupu stínů a příšer do našeho světa. Musíme být připraveni! Oheň musíme znovu zapálit a to do půlnoci dne, kdy oheň vyhasne, jinak je s naším světem, jak ho známe, konec. Nebude to ale jen tak! Věčný plamen hoří v podsvětí.

Dostat se do něj není zas takový problém, ale ven se dostalo jen málo odvážlivců. Proto už teď největší kapacity Vesmírné akademie pátrají v historii po artefaktech, které nám pomohou. Na Vás však bude tyto artefakty získat. Přijeď i Ty pomoci zachránit svět a procestovat doby (ne)dávno minulé.Zpravodajství z letního tábora FUNtasia

Pokud se chcete o FUNtasii dozvědět víc, můžete si nás najít na FB skupině Funtasia - Blaznivý svět. Tam se seznámíte nejen s vedoucími, ale i s ostatními, kdo na táboře byli, nebo budou. Můžete se tam zeptat na cokoliv, co vás zajímá. A nebo se podívat na fotky z minulých ročníků, podle kterých je poznat, že FUNtasia není úplně normální tábor.