Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
14.6.2017

Skvělý dětský letní tábor je za dveřmi!

12.6.2017

Zázemí dětských letních táborů každoročně vylepšujeme!

KOUZLA DRAKŮ 21.8.-27.8.2017

KOUZLA DRAKŮ 21.8.-27.8.2017

Základní info

Informace

Foto

Co s sebouLoňské léto jsme království Stronghold zachránili ze spárů zlé čarodějnice Morgany, porazili jsme vojsko krále Xaviéra a získlali mapu, která nás dovedla k jeskyni s drakem, kterého nám Xaviér ukradl.

                     Dobrodružství na letním táboře pro malé rytíře a bojovnice.

Pozor udatní rytíři a odvážné bojovnice příběh pokračuje. Přístup do jeskyně však bude otevřen nadcházející léto. Nesmíme opomíjet, že zatímco jsme bojovali o znovuzískání našeho draka, král Xaviér ho však vycvičil podle svého a přeučil ho všechno, co jsme ho naučili my. Našim úkolem je nyní dráčka opět získat na stranu princezny Amélie.Xaviér však opět nabírá síly a jeho družina bude co nevidět připravena vyrazit do boje o náš královský trůn, který však pořád nemá nástupce, který by se po boku princezny Amélie chopil královského žezla a panoval poctivě a spravedlivě.
Kam se poděla čarodějnice Napuchlice? V loni nám pomohla získat nazpět naše hlasy, když nás Morgana začarovala, směla se ovšem ukázat jen jednou za rok. Nyní je Morgana poražena a Napuchlice by měla být opět volná. Opak je však pravdou, když jsme porazili čarodějnici Morganu, její temná síla se přenesla na nejbližší kouzelnou bytost, což byla zrovna v tu chvíli právě naše Napuchlice, která se stala obětí temných sil, a našim úkolem bude ji vysvobodit.