Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

KOUZLA DRAKŮ 20.8.-26.8.2018

KOUZLA DRAKŮ 20.8.-26.8.2018

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

 Loni v létě jsme na dětském letním táboře Kouzla draků začali s výcvikem dráčka. Naučili jsme ho všechny základní povely, to ovšem neznamená, že je jeho výcvik u konce. To ani z daleka ne. Čeká nás ještě spousta práce, jak dráčka přichystat. Například k boji, ke kterému se vždy schyluje, pokud je Xaviér nablízku. Chceš vědět, zda se nám to povede? Pak tedy nesmíš chybět na letním dětském táboře Sronghold - Kouzla draků 2018!Dobrodružství na letním táboře pro malé rytíře a bojovnice.

V království Stronghold na dobrodružném táboře se chystají zásnuby a svatba. Díky vám, malým rytířům a bojovnicím, si princezna Amélie mohla vybrat z mnoha ženichů. Ovšem tím pravým pro ni se zatím zdá být princ Kaspian. Proto je na čase pozvat ho k nám na velkou hostinu.
I letos nás na letním táboře čeká velkolepá bitva

Určitě se ptáte, co se stalo s králem Xaviérem, který nás poslední den napadl, ikdyž jsme jeho vojsko porazili, neznamená to, že bychom porazili Xaviéra samotného, ten se porazit jen tak nenechá a s prohrou rozhodně není spokojený! Uklidil se někam do ústraní, a spřádá další plány, jak by mohl získat naši milou Amélii a sní i naše království Stronghold. S Čím vyjde na povrch tentokrát?