Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

OLYMPIC GAMES 20.8.-1.9.2018

OLYMPIC GAMES 20.8.-1.9.2018

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Letní Olympijské hry se letos budou konat na Březové. Vyjímečné budou nejen tím, že po celou dobu budeme komunikovat pouze pomocí anglického jazyka, ale na fair play bude dohlížet i rodilý mluvčí.Co Vás čeká na letním jazykovém táboře s angličtinou?

Program tábora bude složený z moderních outdoorových specialit, které se stanou olympijskou disciplínou. Může se tedy stát že získáš zlatou medaili třeba ze skalního lezení nebo bungee runningu, a pokud zrovna nebudeš překonávat protihráče v nějaké disciplíně, olympijská vesnice ti nabídne plno her a soutěží, nudit se rozhodně nebudeš. V rámci tábora strávíme dva večery mimo vesnici a u táboráku se dostaneme hlouběji na kloub anglickému jazyku a v rámci anglické konverzace se dozvíme něco víc o krásách a kultuře olympijských zemí.
Novinka jazykových táborů STAN: Tábor s příběhem?

Nemyslete si, že vás čekají klasické disciplýny jako je běhání, skákání a šplhání. Běhat budeme, ale připnutí na gumových lanech, skákat budeme do prázdna a šplhat budeme nejen po lezecké stěně, ale i po skalách. Zlepšovat budete jak fyzičku, tak i své jazykové dovednosti. Olympiády na Březové se zůčastní pouze anglicky mluvící země, proto od zapálené olympíjské pochodně se zde česky nedomluvíte.