Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

PAINTBALL CAMP 21.7.-30.7.2018

PAINTBALL CAMP 21.7.-30.7.2018

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Na našem vytuněném paintball campu na vlastní kůži poznáš, jak těžké je stát se členem speciálních jednotek. Základy vojenské taktiky, orientace podle mapy v terénu, chránění a zneškodňování cílů i správné zacházení se zbraněmi. Jednoduché střílečky postupně přerostou ve složité týmové bitvy a bojové akce. Připrav se na léto, bude to parádní jízda!Nejlepší paintball  camp je jen jeden - ten v Březové!

Projdeš si základním výcvikem a naučíš se správně manipulovat a střílet se zbraněmi. Jako bonus se naučíš využívat horolezecký materiál a základy sebeobrany ke zneškodnění protivníka.

A protože se specializujeme hlavně na výcvik začátečníků, je veškeré vybavení bezplatně zapůjčené! Mušíš akorát počítat s tím, že se na hřišti zamažeš či si jej můžeš poškodit, proto je dobré si s sebou vzít starší oblečení - ideálně však maskáče a kanady.

O čem je vlastně military paintball camp (woodsball)? Hráči sebe staví do pozice bojovníků a snaží se o co nejvěrnější napodobení vojenských operací, postupů a taktik. Bojuje se v rozličných prostředích jako jsou opuštěné objekty, tzn. armádní areály, výrobní haly, sklady, ale operuje se často také v přírodě, hlavně v hustých lesích a v kopcovitém terénu.