Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.12.2018

Proč si vybrat některý ze survival letních táborů? V čem jsou jiné než ostatní?

12.12.2018

Základní nabídka většiny táborových středisek. Jak si sportovní letní tábory vedou u nás? Proč si ...

ŠKOLA ČAR A KOUZEL 20.7.-29.7.2019

ŠKOLA ČAR A KOUZEL 20.7.-29.7.2019

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Vítejte ve světě čar a kouzel! Staňte se studenty naší kouzelnické školy. Jestli se o prázdninách nechcete pouze válet, ale chcete se naučit něco nového, poznat nové kamarády a zažít dobrodružství, tak jste ti, které hledáme!Staň se studentem kouzelnické školy na letním táboře!

Hledáme nové studenty, kteří jsou ochotni při každé příležitosti sáhnout po své hůlce a čelit neznámým stvořením, kouzlům a jiným nebezpečím, ale také studenty, kteří díky svým vědomostem, píli a připravenosti dokážou odvrátit mnohá nebezpečenství.Během školního roku se naučíte spoustu nových věcí. V hodinách Péče o kouzelné tvory se dozvíte, jak vypadá takový pogrebin, nebo k čemu jsou dobré žíně z jednorožce. Naučíte se kouzla, která vám pomohou v boji proti zlým silám. Dozvíte se něco o velkých kouzelnících, jako byli třeba Merlin, Mlok Scamander nebo Karolix Bystronohá. V bylinkářství se naučíte rozpoznávat jednotlivé byliny a zjistíte, že ne každá bylinka je léčivá. Naučíte se uvařit lektvary, které vyléčí každý neduh, omámí smysly a zatemní mysl. A v neposlední řadě spolu rozluštíme pradávnou magii run.Jak probíhá kouzelnický školní rok?

Ale nebojte, nebudeme se jenom učit. Nebude totiž chybět všemi oblíbená kolektivní hra famfrpál. Dále budeme pokračovat v nově zavedených klubech v poledním klidu - můžete se naučit žonglovat, zdokonalit se v kouzlech v Soubojnickém klubu, nebo si odpočinete u hraní deskových her. Stejně jako minulý rok dostanete galeony, za které si budete moci koupit nová kouzla, přísady do hodin lektvarů, či jiné pomůcky do výuky.