Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

VĚDECKÉ OBJEVY 10.8.-19.8.2019

VĚDECKÉ OBJEVY 10.8.-19.8.2019

Základní info

Informace

Foto

Co s sebou

Vždy tě zajímalo co a jak funguje? Máš rád vědu a chtěl bys přijet na letní tábor, kde se celý týden budou dělat jenom ty nejlepší pokusy? Láká tě krom pokusů také lanové centrum, horolezecká stěna nebo něco dalšího? V tom případě je letní tábor Vědecké objevy na Březové přesně to místo, kde nesmíš v létě chybět. Proto neváhej, posílej na dětský tábor přihlášku a staň se malým vědátorem!Super vědecký tábor pro malé vědátory je opět tady!

Baví tě zkoumat přírodní jevy, zákony a všechno, co se vědy týče? Máš rád dobrodružství spojené s výrobou různých chemických pokusů? Máš rád adrenalin? Nebojíš se výzev? Odpověděl/a sis na většinu těchto otázek ANO?

Tak to neváhej a navštiv právě náš letní dětský tábor Vědecké objevy Březové, který je přesně pro tebe! Odpověděl/a jsi snad na otázky NE nebo NEVÍM? Tak to nevadí, protože se nebudeme zabývat jen vědou! Na našem letním táboře si můžeš vyzkoušet i spoustu jiného, a zaručeně tě to bude bavit!
Pokusy na dětském táboře

Na co se můžeš na našem letním dětském táboře Vědecké objevy těšit? Nejen, že si ukážeme, jak si vyrobit jednoduchý sliz, duhu, suchý led a podobné pokusy, ale také si vyzkoušíme spoustu adrenalinových aktivit, které naše outdoorové středisko nabízí!

Nejen že potkáš spoustu nových přátel třeba i na celý živo, ale budeš v týmu skvělých vědátorů pod vedením našeho vědeckého týmu vedoucích, kteří se nebojí žádné legrace a půjdou do toho s tebou!