Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

Na co si dát pozor při výběru dětského letního tábora

úryvek z táborových novin..

Na co si dát pozor při výběru letního tábora


Každoročně se v médiích setkáváme s nějakou „táborovou kauzou“. Všechny tyto kauzy a kauzičky mají většinou společné a to je neprofesionalita pořadatele, nebo jeho selhání. Letní dětské tábory jsou zkrátka organizačně náročnou a mimořádně odpovědnou záležitostí a společnost by si měla uvědomit, že je zkrátka nemůže pořádat každý.

Příplatky na dětských táborech? My říkáme NE!

 My se však v tomto čísle táborových novin zaměříme na jiný nešvar, který se začíná rozmáhat, a to jsou nejrůznější „příplatky“ na letních táborech. Někdy jsou tak do očí bijící, že bychom organizátory nejraději přirovnali k pověstným „šmejdům“. Pořadatelé zaplaví své webové stránky fotkami, kde si děti užívají různých zážitkových radovánek, např. lanová centra, zážitkové parky, paintball a jiné aktivity a až někde v nejhlubších a nejskrytějších místech webu tím nejdrobnějším písmem napíšou, že všechny tyto atrakce jsou za příplatek. A rozhodně ne malý. Dítě tak přijede na tábor a dozví se, že pokud vůbec chce nějaký program, musí si ho připlatit. Dokonce jsme se setkali i s tím, že za návštěvu lanového centra, které bylo slíbeno na fotkách, si provozovatel tábor vybral od dětí po 400 korunách, i když běžný vstup do lanového parku stál v daném místě 150 Kč.

My ve STANu tomuto říkáme nehoráznost! Ještě před čtyřmi či pěti lety se jednalo o poměrně vzácný jev, ale loni a předloni se napříč provozovateli letních táborů tak rozmohl, že si Vás milí rodiče dovolujeme na tyto nemorální praktiky upozornit.

Ve STANu mají děti vždy zajištěný plný program letního tábora absolutně bez příplatků. Tak tomu vždy bylo a také vždy bude. Protože si myslíme, že takhle je to správně a fér!


Top produkty

HRA O TRŮNY 11.8.-20.8.2018

top HRA O TRŮNY 11.8.-20.8.2018

Už víš, na kterou stranu se na letním táboře postavíš v bitvě o nejslavnější trůn?

SPORT CAMP S ANJ 18.7.-24.7.2018

top SPORT CAMP S ANJ 18.7.-24.7.2018

Letní tábor s kombinací sportů všech druhů a záživnými lekcemi angličtiny

Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: