Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
13.6.2018

Zavzpomínejte s námi jaký byl dětský tábor Tajemná tvrz!

12.6.2018

Prohlédněte si fotogalerii z dětského tábora ARTefakt! Jaký byl?

ZÁHADA BEZHLAVÉHO JEZDCE NA BŘEZOVÉ 25.10.-29.10.2017

ZÁHADA BEZHLAVÉHO JEZDCE NA BŘEZOVÉ 25.10.-29.10.2017

Základní info

Informace

Foto

Co s sebouNaši koníci na Březové jsou sice milá a roztomilá stvoření, ale jednou v roce se na několik dní promění ve strašidelná stvoření. Ano řeč je o období halloweenu, kde se na Vás budou těšit bezhlavý jezdci a stvoření dosud nespatřená.

Podaří se na podzim vyřešit záhadu bezhlavého jezdce?

Pro všechny milovníky koní je tu jedinečná příležitost zažít, jako úplně první, něco dosud nepoznaného. Pokud máš pro strach uděláno, tak je pro tebe připravena i nejedna podvečerní vyjížďka do strašidelného území. Stejně tak se můžeš těšit na spoustu jedinečných her s tematikou hallowenu. Navíc se naučíte spoustu věcí o koních. Nebude to jen o ježdění, správný koňák musí umět i komunikovat s koňmi a udržovat jejich zdraví.
Každý rok před Halloweenskou nocí se v okolí Březové začne pod rouškem noci v tajuplné mlze objevovat bezhlavý jezdec. Doprovází jej starodávná legenda, která se záhadně ztratila, takže nikdo v okolí neví, odkud přišel, ale všechny děsí. Chceš zjistit, kde bezhlavý jezdec vzal a jak se jej zbavit? Krom toho se můžeš těšit na koně a vše kolem, nový konský trail, spoustu her a jiné zábavy na podzimním táboře!
Zpravodajství z podzimního tábora s koňmi

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z podzimního tábora s koňmi naleznete na Facebook stránkách ZDE .