Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní táborová novinka apokalyptických rozměrů - letní tábor Wasteland v Outdoor Resortu Březová!

WASTELAND 16.7.-22.7.2017


Přežij v nehostinném světě a polož základy nové civilizace na letním táboře v Březové - NOVINKA 2017!

Letos poprvé budete mít možnost vydat se do post-apokalyptického světa. O letních prázdninách totiž na Vás čeká letní tábor Wasteland. Výprava to nebude jen tak ledajaká, nepůjde o nic menšího než je přežití lidstva samotného, které muselo po desítky let přežívat v podzemí a nyní se opět vydává na povrch, kde na něj ale čeká celá řada nebezpečí. Bude se muset přizpůsobit a najít způsob jak v novém světě přežít.

Co tě na letním táboře čeká? Staneš se členem jedné z frakcí, které se snaží najít si svoje místo v novém světě. Každá frakce má svoje vnitřní cíle a je pouze na členech skupiny jak se rozhodnou jich dosáhnout, nic není předem dáno a stát se může cokoliv. Bude se soupeřit o zbraně, suroviny, munici, ale i jídlo a vodu, a protože nejsilnější slovo v pustině mají zbraně, připravili jsme unikátní soubojový systém, který kombinuje boj s LARPovými a airsoftovými zbraněmi.

Děj se bude odehrávat v nehostinném světě, který má svou funkční ekonomiku a každé rozhodnutí, každá událost ho může ovlivnit. Vše na pozadí poutavého hlavního příběhu, který se postupně vyvíjí. Tak to je ve zkratce nový letní tábor Wastelands prvky RP (Role-Play) pro ty nejstarší táborníky, který prověří, jestli dokážete přežít v post-apokalyptickém světě.

Těšíme se na Tebe 16.7. -22.7. 2017. Více informací o postapokalyptickém letním táboře v Outdoor Resortu Březová na Vysočině naleznete ZDE .

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: