Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Další ročník letního tábora školy čar a kouzel na Relaxe se pomalu blíží. Už máš svoji rezervaci na letní tábor?

ŠKOLA ČAR A KOUZEL 15.8.-22.8.2017


Neobyčejný kouzelnický svět se opět vrací! Jak vzpomínáte na proběhlý ročník letního dětského tábora školy čar a kouzel?


Letos o letních prázdninách se otevřely na dětském táboře brány kouzelnického světa poprvé a devět mladých čarodějů se tak mohlo ponořit do studia fantastických zvířat, základních útočných a obranných kouzel, věštění ze všeho možného a dalších disciplín, které si v mudlovské škole jen tak nevyzkouší.


Abychom to neměli tak jednoduché a jen se neučili, tak naše mimoškolní aktivity řídil hlavně jistý pan Norik Všetečný, novinář Denního Věštce, který urgentně zažádal o pomoc v jisté důležité věci a my mu vyhověli. Měli jsme tak možnost se setkat s jedním z nejmocnějších magických artefaktů kouzelnického světa a to konkrétně s… Pardon, to nemohu říci. To tajemství v sobě nosí naši táborníci a nikomu nepovolanému to nepoví. Nicméně budete určitě klidní, když vám prozradím, že se nezdráhali podat pomocnou hůlku při ochraně zavedeného magického pořádku a fungování kouzel. Na výbornou splnili své školní i neškolní závazky a věřím, že jsme si tak každý z tábora odvezl nějaký magický zážitek, na který rádi vzpomínáme.A na co se můžete těšit a již předem připravovat? No, pár hodinám výuky se určitě nevyhneme, kouzla jsou potřeba a nějaký ten lektvar se občas taky hodí, ale rozhodně nebudeme jen škrábat zápisky na starý pergamen a chytře maskovat pod lavicí knížku o famfrpálových hrdinech. Hradní chodby dýchají historií a příběhy o dávných časech, kdy zbraní kouzelníka nemusela být jen hůlka, ale třeba i meč, ať už magický či úplně obyčejný. Je tedy možné, že se nám podaří nahlédnout do míst a prostorů naprosto nevšedních a významně tak ovlivnit chod světa čarodějů. Připravte si tedy své kouzelnické hábity, hůlky do střehu a nezapomeňte poslat na letní tábor svoji s přihláškou, abychom věděli, že s vámi můžeme počítat.Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: