Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
14.6.2017

Skvělý dětský letní tábor je za dveřmi!

12.6.2017

Zázemí dětských letních táborů každoročně vylepšujeme!

Další ročník letního tábora školy čar a kouzel na Relaxe se pomalu blíží. Už máš svoji rezervaci na letní tábor?

ŠKOLA ČAR A KOUZEL 15.8.-22.8.2017


Neobyčejný kouzelnický svět se opět vrací! Jak vzpomínáte na proběhlý ročník letního dětského tábora školy čar a kouzel?


Letos o letních prázdninách se otevřely na dětském táboře brány kouzelnického světa poprvé a devět mladých čarodějů se tak mohlo ponořit do studia fantastických zvířat, základních útočných a obranných kouzel, věštění ze všeho možného a dalších disciplín, které si v mudlovské škole jen tak nevyzkouší.


Abychom to neměli tak jednoduché a jen se neučili, tak naše mimoškolní aktivity řídil hlavně jistý pan Norik Všetečný, novinář Denního Věštce, který urgentně zažádal o pomoc v jisté důležité věci a my mu vyhověli. Měli jsme tak možnost se setkat s jedním z nejmocnějších magických artefaktů kouzelnického světa a to konkrétně s… Pardon, to nemohu říci. To tajemství v sobě nosí naši táborníci a nikomu nepovolanému to nepoví. Nicméně budete určitě klidní, když vám prozradím, že se nezdráhali podat pomocnou hůlku při ochraně zavedeného magického pořádku a fungování kouzel. Na výbornou splnili své školní i neškolní závazky a věřím, že jsme si tak každý z tábora odvezl nějaký magický zážitek, na který rádi vzpomínáme.A na co se můžete těšit a již předem připravovat? No, pár hodinám výuky se určitě nevyhneme, kouzla jsou potřeba a nějaký ten lektvar se občas taky hodí, ale rozhodně nebudeme jen škrábat zápisky na starý pergamen a chytře maskovat pod lavicí knížku o famfrpálových hrdinech. Hradní chodby dýchají historií a příběhy o dávných časech, kdy zbraní kouzelníka nemusela být jen hůlka, ale třeba i meč, ať už magický či úplně obyčejný. Je tedy možné, že se nám podaří nahlédnout do míst a prostorů naprosto nevšedních a významně tak ovlivnit chod světa čarodějů. Připravte si tedy své kouzelnické hábity, hůlky do střehu a nezapomeňte poslat na letní tábor svoji s přihláškou, abychom věděli, že s vámi můžeme počítat.Top produkty

HALLOWEENSKÁ ŠKOLA ČAR A KOUZEL 22.7.-31.7.2017

top HALLOWEENSKÁ ŠKOLA ČAR A KOUZEL 22.7.-31.7.2017

Blíží se nejtajemnější noc v roce a s ní začínají cestovat všechny čarodějové a čarodějnic ...

HALLOWEEN DANCE CAMP NA BŘEZOVÉ 25.10.-29.10.2017

top HALLOWEEN DANCE CAMP NA BŘEZOVÉ 25.10.-29.10.2017

Je na čase odkrýt svoji pravou zombie tvář, rozhýbat svoje ztuhlé kosti a začít se vlnit v ...

ANGRY BIRDS HALLOWEEN 25.10.-29.10.2017

top ANGRY BIRDS HALLOWEEN 25.10.-29.10.2017

Zlá prasata se nezastaví před ničím! Tentokrát chtějí převlečeni za halloweenské strašidla ...

Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: