Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Staň se středověkým rytířem na nejlepším letním táboře Tajemná tvrz v Outdoor Resortu Březová!


Staň se pravým rytířem na letním dětském táboře na Vysočině a zažij velké bitvy ve stylu Strongholdu!


Letošní příběh bude zaměřen na Tajemné údolí, do kterého se děti vydají, aby odkryli tajemství Tvrze, jenž leží v údolí a je ověnčená mnoha tajemstvími. Poslední expedice, kterou král vyslal do údolí, se už několik dní neozvala. To je důvod, proč potřebujeme právě takové odvážné dobrodruhy jako ty, abychom zjistili, co se v údolí děje a našli ztracenou expedici.


Jak letní tábor Stronghold vlastně probíhá?


• Stronghold tajemná tvrz je letní tábor určený pro děti od 8 do 10 let, zaměřený na středověkou tématiku. Dětský letní  tábor,odehrávající se na nejmodernějším táborovém středisku v České republice, které obsahuje i vlastní středověkou pevnost, má dlouholetou tradicí a tým zkušených vedoucích.


• Program pro děti je zajištěn od rána až do večera. Jsou v něm zahrnuty bojové i nebojové úseky. V bojových úsecích zažijí bitvy, budou muset ochraňovat, či přepravovat důležité osoby nebo náklad. Naopak v nebojových úsecích budou mít děti příležitost naučit se o životě v přírodě nebo dát hlavy dohromady nad hádankami.


• Děti se na táboře naučí základy boje s měkčenou středověkou zbraní a zažijí propracované bitevní úseky, to vše bezpečně pod dohledem našich vedoucích. Díky naučným přednáškám a prezentacím se dozvědí i něco o životě ve středověkém světě.


• Je možné dovézt si vlastní kostým a zbraň, která ale musí být dostatečně měkčená, aby nemohla ublížit ostatním dětem. V případě, že vaše dítě nebude mít vlastní kostým, je možné si jeden přímo na letním táboře zapůjčit za poplatek 150 Kč. Zbraně jsou také k zapůjčení.• Během tábora využijeme plně vybavení střediska jako je lezecká stěna, lanové centrum a další adrenalinové aktivity. Nemusíte se bát, děti si samy mohou určit, na které z nich chtějí.


Více informací o letním táboře Stronghold v termínu 31.7. - 6.8. 2017 a možnosti rezervace, naleznete ZDE.

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: