Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - P

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno P zahrnuje prostředí, plánování a příběhy.

Prostředí

Celkový dojem z letního tábora může hodně vylepšit nebo taky úplně pohřbít jeho prostředí. Sebelepší program nezachrání dětský tábor, který pořádáte v chátrajícím areálu plném rozpadajících se chatek, kde nic pořádného není. Ale pokud je vaše středisko čisté, upravené, krásné a plné zajímavých aktivit, pomůže vám dotvořit příjemnou atmosféru dětského tábora. Naši vedoucí tak nemusí řešit nefunkční toalety nebo nevyhovující postele a plně se soustředí na svůj vynikající program.

Plánování

Věděli jste, že zatímco sezóna ještě ani pořádně nekončí, naši vedoucí už spřádají plány na další rok? Už během září a října děláme první porady s hlavními vedoucími, provádíme změny v kalendáři turnusů a skládáme finální podobu táborových týmů. Do prosince, kdy se spouští registrace, má většina hlavních vedoucích rozmyšlený svůj program. Přes zimu sepisují programovky a rozpočty. Na jaře už je vše hotovo a jen se objednává, vyrábí a dotváří, co je potřeba, zatímco skrze nábory a školení doplňujeme organizační týmy o nové talenty.

Příběhy

Děj některých našich výpravnějších táborů by si nezadal se scénářem dobrého filmu nebo knihy. Má své vrcholy a zvraty, překvapení i poučení. Umíme představit kladné, záporné i realisticky nejednoznačné postavy. Pohádkové tábory strhnou děti k naprostému nadšení. Z mnohých táborů by se daly sepisovat kroniky a některé je dokonce i mají. V průběhu let už se na našich střediscích odehrálo spousta úžasných příběhů. Tak buďte taky u nich.

Prostředí a plánování


Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: