Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - R

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno R zahrnuje rekvizity, rozmanitost a relaxaci.

Rekvizity

Pro atmosféru jsou rekvizity nesmírně důležité. I taková hloupost jako pravá zbroj nebo koruna a žezlo mohou z odpoledního úseku nebo herního bloku udělat úplně něco jiného. Vše je díky nim opravdovější a zábavnější. A na některých táborech by se bez rekvizit ani nedalo fungovat - ať už na těch výtvarných, divadelních nebo larpových. Nejlepší vybavení mají právě fantasy a dobrodružné dětské tábory, které se výpravně uchylují ke stovkám kostýmů, zbraní, doplňků a drobných předmětů.

Rozmanitost

Každý je jiný, každý má rád něco jiného, ale u nás si každý vybere. Naše táborová nabídka je tak pestrá, že si vybere prostě každý. Stejně tak je ale důležité udržovat rozmanitost v rámci letního tábora. Každý den by měl přinést něco nového, aktivity se nikdy neopakují a už podle fotek si účastníci přesně vybaví, který den to byl a co dělali. Naštěstí máme takové možnosti, že vyplýtvat je všechny by během jednoho turnusu ani nešlo, a každý tábor je tak neopakovatelným zážitkem.

Relaxace

Odpočinek je nutnou součástí dětského tábora. Nelze si ale plést odpočinek s nudou nebo vycpávkovými aktivitami. Odpočinek je potřeba správně a vhodně dávkovat podle aktuální vytíženosti dětí a používat ho ve správné formě. Každý může přece dětem pustit film nebo je nechat opalovat, ale vymyslet poutavý a zábavný program, který je přitom nenáročný a umožní dětem na chvíli vydechnout, to je skutečná relaxace, která vyžaduje profesionální vedení. Teprve když je toto splněno, můžeme využívat i takových lákadel jako rybníka, raftů nebo bazénu.

Rozmanitost a relaxace

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: