Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - U

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno U zahrnuje unikát, učení a únavu.

Unikát

Jedinečnost je něco, co může hrát obrovskou roli. Pokud vedle sebe postavíte dva perfektně připravené tábory se stejnou výbavou a kvalitou, ale jeden z nich bude tématicky obyčejný a druhý nabídne něco unikátního, je slušná šance, že už ze zvědavosti dáte přednost tomu druhému. Proto je dobré nabízet nejen témata, která jsou žádaná, ale i jedinečné příležitosti, které za sebou mají dobrý nápad některého z hlavních vedoucích a svou přízeň si teprve hledají. Díky tomu se pak můžete pochlubit zkušenostmi z dětského tábora, které nikdo jiný nemá.

Učení

Ačkoliv může slovo učení nést pro většinu mladších účastníků našich táborů negativní nádech kvůli škole, ve skutečnosti se i oni rádi vzdělávají a učí novým věcem, jen si to občas nesmí uvědomit. Učení má přicházet přirozenou cestou, samovolně, jen tak mimoděk, případně k učení musíte mít tu správnou motivaci. Další skupinou lidí, kteří nové dovednosti ocení, jsou ti, kteří se chtějí prostřednictvím našich dětských táborů vzdělávat a zlepšovat v tom, co už dělají. Ale učení samozřejmě není jen pro děti, i naši vedoucí se stále vzdělávají.

Únava

Zase jeden negativní pojem, který označuje něco, na co si musíme dávat dobrý pozor. Únava může být nebezpečná jak u dětí, pokud vedoucí špatně odhadnou náročnost programu a děti takříkajíc utahají až příliš, tak u vedoucích, kteří pracují dvacet čtyři hodin denně, pečují o děti i v době jejich volna a přes noc. Proto je potřeba znát ty správné relaxační metody a vědět, kdy je potřeba zabrat a kdy naopak zvolnit.

Učení

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: