Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábory od A do Z - Dobrodružné

Další kateogrií dětských letních táborů, o které si budeme vyprávět, jsou dobrodružné tábory. A slovo vyprávět nepoužíváme náhodně. To je totiž hlavní devíza dobrodružných táborů; po jejich skončení je vždycky co vyprávět!

Dobrodružství letního tábora v nudné době

Hlavním kladem dobrodružných táborů, kam krom legendární série letních táborů Stronghold patří i ojedinělejší náměty jako Piráti z Karibiku, je to, že nabízí jedinečný prožitek. Z relativní nudy a pohodlí vás přenesou do jiné doby nebo na jiné místo. Budete pochybovat, co je a není skutečné. Atmosféra na dobrodružných táborech je jiná už proto, že si vůbec nebudete připadat jako na táboře.

Rekvizity, kostýmy, hudba... letní tábor na úrovni

Aby dosáhly svého cíle, používají naše dobrodružné letní tábory neuvěřitelné množství rekvizit a kostýmů. A nezastavují se jen tam. Nabídnou propracované kulisy, dramatické scény, speciální efekty. Středověká bitva? Jedině se skutečnými obléhacími zbraněmi při útoku na skutečnou pevnost!

Středověk neskončil, středověk trvá hlavně během letního tábora

Letní dobrodružný tábor u nás je tedy nejvhodnější zejména pro ty, kteří mají rádi dějiny a dávné doby, kteří sní o tom, že doba rytířů a hradů není ještě tak úplně pryč. Ano... Je stále možné stát bok po boku ve štítové řadě, čekat na povel k útoku a hrdě přitom poslouchat povzbuzující projev svého velitele. Kdo se chce naučit šermovat či střílet z luku, kdo chce prorážet bránu beranidlem nebo se stát hrdinou bitvy, ten prostě musí jet na letní tábor k nám.

Dobrodružné letní tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: