Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábory od A do Z - Jazykové

Trochu specifická kategorie letních táborů, která není určena tématem, ale jazykem, v kterém probíhají, to jsou tábory jazykové. S tábory v angličtině už máme roky zkušeností a stále u nás mají své místo.

Učit se co nejzábavněji i na letním táboře

Jazykový letní tábor u nás je ideálním kompromisem pro ty, kteří si chtějí užít skvělý letní tábor s příběhem a výborným programem, ale zároveň se chtějí přes prázdniny naučit něco nového a připravit se na další školní rok. Když někdo tvrdí, že zábava a učení se nedají kombinovat, tak se prostě plete.

Přirozeně - taktika letních táborů

Nejjednoduššeji totiž někoho něco naučíme, když si dotyčný ani neuvědomí, že se něco učí. Když bude mít plně nabitý program na úrovni našich nejlepších letních táborů a jen tak mimochodem se bude podstatné informace dozvídat anglicky, prostě to jde tak nějak samo. A když se tábora účastní rodilí mluvčí, pro které vlastně ani neexistuje možnost mluvit jinak, není co řešit.

Chce to na letním táboře taky snahu

Samozřejmě je trochu obtížnější vést program v angličtině, pokud děti na letním táboře nerozumí ani slovo anglicky. Ale úroveň angličtiny není tak rozhodující - když se chce, všechno jde, domluvíme se třeba rukama nohama a o to rychlejší uvidíte zlepšení. Jen to chce trochu snahy. Není dobré posílat na english camp někoho, kdo prostě anglicky mluvit nechce.

Jazykové tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: