Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Tábory od A do Z - Výtvarné letní tábory

Nabízíme letní dětské tábory všeho druhu, ani ty výtvarné tedy nemohou chybět. Jsou to dětské tábory, kde se program bude točit kolem umění, malby, kresby i vyrábění. A zase je děláme trochu jinak než ostatní. Jak?

Propojený program letního tábora

Než se trápit zdlouhavými hodinami kresby či malby, skládáme program tak, aby byl náš dětský letní tábor vždy zábavný, napínavý, záživný a přitom toho naučil co nejvíc. Samozřejmě se tu naučíte základy výtvarného umění, ale zkoušíme i netradiční a alternativní metody, různé exotické materiály a techniky. Navíc dbáme na to, aby nevznikaly jen jednotlivé kusy umění, ale aby se vše propojovalo.

Vše na letním táboře čeká jen na vás

O materiál se vůbec nemusíte bát. Všechny podklady, papíry, barvy, štětce a další pomůcky už na středisku čekají. A protože mají naše výtvarné letní tábory v zádech největšího realizátora letních táborů v republice, je jich dost a dost. Navíc se můžete setkat i s něčím opravdu extra. Nehledě na to, že spolu s výtvarnými potřebami nabízí naše střediska pochopitelně i své aktivity a zázemí. Stačí jen dát prostor své kreativitě.

Chtít na letním táboře tvořit!

Jste-li kreativní a zvědaví, toužíte-li naučit se spoustu nových věcí a pořádně se kreativně vyřádit, ale přitom si užít i spoustu jiné zábavy, jsou naše výtvarné letní tábory pro vás jako stvořené. A pokud kreslit nebo malovat neumíte? To vůbec nevadí! Zkušení vedoucí si poradí se zkušenými i s nováčky. Stačí jen chtít.

Výtvarné tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: