Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Účastníci letních táborů Stronghold - dívali jste se do e-mailu?

             

Pro všechny účastníky letních táborů Stronghold:


Milí táborníci Strongholďáci!

Za pět a půl měsíce nám vypukne první STRONGHOLDový letní tábor! To je ale fofr, že? A uvidíte sami, jakými mílovými kroky se budou letní prázdniny blížit!

Píšeme Vám proto, že už nyní je ten správný čas vybrat si ten Váš STRONHOLG letní tábor na příští prázdniny a vyplnit přihlášku. Všechny letní tábory na Březové se totiž rok od roku obsazují dříve a zvláště se to týká táborů STRONGHOLD. Podle toho, jakou rychlostí se letos sypou přihlášky na letní tábory odhadujeme, že mnohé z nich budou obsazeny ještě o měsíc dříve než loni. Tak si prosíme rezervujte včas, ať máte vaše místo na táborech stronghold jisté!

Určitě Vás budou, milí táborníci, zajímat připravované novinky na rok 2017. Loni oslavily tábory STRONGHOLD desetileté výročí a my jsme se rozhodli vstoupit do druhého desetiletí velmi odvážně a s velkolepými plány.

Novinky letních táborů Stronghold 2017


Na letních táborech vás čeká nová tvrz!

Pevnost už nebude to jediné, oč se bude na Strongholdu bojovat. Proti sobě budou stát nyní hrady dva. A dobýt novou tvrz nebude vůbec jednoduché.  Tohle musíš prostě vyzkoušet! A pokud dobývání tvrze pro tebe nedopadne dobře, tak zřejmě vyzkoušíš i další novinku letních táborů 2017, kterou je nová hladomorna, která se skrývá v jejím sklepení.

Novinky letních táborů Stronghold

Stavíme tři nové dobývací stroje

Půjde o dvě dobývací věže, které budou postrachem pro každou hradbu.  Dobývací věž se přibližuje pomalu, metr po metru a čím je blíže, tím větší je nervozita obránců na hradbách. Další „technickou novinkou“ je univerzální klíč k otevírání uzamčených hradních bran – pohyblivé beranidlo, které navíc svoji střechou kryje ty, kteří ho tlačí. Inu milí obránci pevností a tvrzí, máte důvod dělat si vrásky!

Novinky letních táborů Stronghold

Strašidelný kostelík s kryptou a tajnou chodbou

Mystika, templářské a johanitské řády, černé pláště, tma a přízraky…to vše již léta neodmyslitelně patří ke každému STRONGOLDu…a nová stavba kostelíka, který rozhodně není obyčejným kostelíkem je dalším krokem do tajemna. A kroky mohou směřovat i po schodech dolů…do krypty!!!

Novinky letních táborů Stronghold

Nové zajímavé prostory pro herní úseky letních táborů

Strategické mosty, skalnaté soutěsky, tajné chodby, nová, strašidelná zákoutí…to vše umožní rozvinout herní příběhy letních táborů ještě mnohem poutavějším způsobem.

Novinky letních táborů Stronghold

Milí táborníci, jak vidíte sami, Strongholdem my, vedoucí už teď pořádně žijeme a moc se těšíme, že letos to bude zase něco fakt hodně výjimečného! Tak ať u toho nechybíte!!!Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: