Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Spouštíme nový instruktorský web


Vytvořili jsme ho speciálně pro všechny naše nové i stávající instruktory. Najdete ho na adrese www.instruktoristan.cz a naleznete tam informace o nás i o tom jak se k nám přidat. Dočtete se tam taky něco o akademií a jejím fungování. Můžete tam najít i to co jsou kluby a co se v nich děje. V neposlední radě tam naleznete vždy někoho z nás, kdo je právě online a ochotně vám zodpoví veškeré vaše dotazy.


Jak se stát instruktorem?


Není nic jednoduššího. Na internetu si najdeš stránku www.instruktoristan.cz, kde najedeš do sekce Přidej se k nám. Zde máš možnost si vybrat zda chceš být instruktor (práce u školních skupin), vedoucí (na letním táboře) nebo praktikant (pokud ti nebylo 18). Opět rozklikneš a najede ti přihlašovací formulář, který vyplníš a odešleš. My jej posoudíme a ozveme se ti. Pak je tu ještě druhá možnost a to přihlásit se rovnou do akademie. V takovém případě si vybereš sekci Akademie a vyplníš přihlášku tam.


SIA aneb STAN instruktor academy


SIA je taky součástí instruktorského webu a další způsob jak se stát jedním z nás. Jde o jedinečný vzdělávací program navržený STANem, který připravuje špičkové outdoorové instruktory. Ty mají poté u nás přednostní uplatnění.

Po absolvování akademie budete moci jezdit jako instruktoři na vodu, na expedice, realizovat ty nejnáročnější outdoorové programy, jak pro školy, tak pro firmy, nebo působit jako hlavní či progamoví vedoucí na letních táborech.

Je to zkrátka cesta k tomu, stát se profesionálem s perfektní teoretickou výbavou, která je hodná pracovníka naší společnosti.
.

Víc o kampani prozradí ředitel pro ekonomiku Jirka Špaček


Proč kampaň vlastně vznikla?

Protože narůstá počet turnusů letních táborů pořádaných STANem, a stále přibývá i školních skupin, navíc se chystá otevření nových středisek. STAN proste a potřebuje desítky dalších lidí. Ale - a teď to možná bude znít trochu tvrdě - protože STAN je ve svém oboru jednička, chce si tyto lidi vybírat. Chceme opravdu ty nejlepší, ty co mají o tuto práci skutečný zájem a půjdou do ní naplno. Na druhou stranu, tato kampaň startuje i nový styl práce s instruktory. Jsou připraveny desítky atraktivních školení, kluby, expedice atd. Tato kampaň je jen pomyslnou špičkou ledovce.

Jaká je její hlavní myšlenka?

Ukázat lidem mimořádně atraktivní a krásnou práci, kde se toho do nich sice hodně očekává, ale kde se toho mohou také mnoho naučit. No a také ukázat, kam se posunula práce táborového vedoucího a instruktora za posledních řekněme deset, patnáct let. Že to už dávno není kdejaká brigáda pro každého, ale vysoce profesionální a náročná práce, ale možná o to krásnější. Ale také práce, která si zasluhuje vysoké společenské uznání. Kromě mimořádné odpovědnosti, kterou vedoucí a instruktoři mají, jsou tu i velké nároky od vedení STANu, nebo třeba vědomí, že je děti často budou mít za vzory do budoucna.

Co všechno bude součástí kampaně?

Videoklipy, web, rádiové spoty, plakáty…ale myslím, že to je jen začátek. Ona ta kampaň má svůj začátek, ale nemá konec. Bude se dál rozvíjet, budou zde přibývat videa z průběhů školení, ze zážitkových workshopů i z reálné instruktorské práce. A videa a fotky řeknou určitě víc, než jen text.

.

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: