Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábory od A do Z - Sportovní

Sportovní letní tábory patří k základní nabídce většiny táborových středisek. Když se řekne "letní tábor," mnoho lidí si představí právě sportovní program. Sportování je samozřejmě super, ale může být kvalitní dětský tábor jen o sportu?

Sportování je prostředkem, ne výplní letního tábora

Na některých táborech se může stát, že sport je hlavní výplní denního programu. Odpočinek, fotbálek, volejbal, koupání a tak pořád dokola. Někomu to tak možná stačí, ale pro nás je sport širším pojmem. A skrze sport se dá získat víc než jen výplň volného času. Proto nabízíme sportovní letní tábory s příběhem a tématikou, kde sportování probíhá vlastně jen tak mimochodem. Každá aktivita, i ta sportovní, přece musí k něčemu směřovat.

Známe, známe, známe... Program letního tábora je potřeba inovovat

Snažíme se, aby sportovní letní tábory měly stále co nabízet. Fotbal nebo schovávanou si přece děti dokáží zahrát i samy. Proto se snažíme vyvíjet a realizovat sportovní aktivity netradiční a zábavnou formou nebo objevovat neznámé a exotické hry. Zároveň máme jedinečné zázemí, co se týče adrenalinových a outdoorových aktivit. Z dětského sportovního tábora by nikdo neměl odjíždět zklamaný tím, že si nevyzkoušel nic nového a pořád dokola jen hrál to samé.

Motivace na letním táboře je důležitá

Občasným neduhem sportovních letních táborů je, že na ně jezdí ti, kteří vlastně sportovat nechtějí. Buď nevědí, co by je mohlo bavit, neznají jiné typy táborů, anebo doufají, že tu někdo bude sportovat za ně. Je samozřejmě potřeba se zamyslet, jestli se opravdu nebojíte hýbat a máte ten správně akční přístup. Ale pokud jste pro každou legraci, tak možná právě sportovní tábor bude pro vás to pravé.

Sportovní tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: