Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Napsali nám rodiče

Rodiče se o dění na letních dětských táborech zajímají a posílají zpětnou vazbu

 

Přidáváme několik e-mailů od rodičů táborníků, věříme že vám pomohou udělat si představu o kvalitě a jedinečnosti letních a zimních dětských táborů STAN

Vyberte i vy pro dítě ten nejlepší letní tábor


Děkujeme za parádní pololetní víkend pro děti, Kristy zvládla na prkně i vlek a všichni už jsou přihlášení na letní Kačerov!! Nejvíc se těší nejmenší Marťa, pořád o tom mluví a všem se chlubí, že jede!!

Dobrý den paní Buďová,

děkuji za informace.

Dcera už byla letos v létě v Březové na táboře a moc se jí tam líbilo. A chce jet znovu, tak třeba i zimní tábor ji osloví :-)

Děkuji a přeji hezký den


Dobrý den Lído,

chtěla jsem poděkovat za sebe i za děti za letošní tábor, který měl na starosti Jirka a Lišák.

Jako každoročně byl program a vše kolem připravené skvěle a všichni jsme od vás odjížděli se spousty nových zážitků a s chutí se zase příští rok vrátit.

Budu tedy ráda, až budete dávat termíny na rok 2014, kdyby jste s námi zase počítala a ozvala se mi. S Jirkou jsme se již domlouvali na tématu Mash a změníme délku na so - ne nebo so - so. Samozřejmě se přizpůsobím.

Ještě jednou moc díky a těším se na další spolupráci.

Zdraví Vlaďka


Dobrý den,

dcera jezdí na Vaše tábory na Březové už několik let, ale minulé léto byla na Relaxe na Vašem druhém středisku a byla nadšená jak ze skvělé party lidí, našla si spoustu nových kamarádek, se kterými komunikuje po celý rok, tak z krásného horského prostředí. Letos ji k Vám do Jeseníků povezeme, tak jsem sama zvědavá.

Děkuji, že se o ni tak hezky staráte a na viděnou.

Marie


Vážení staňáci,

ráda bych Vám poděkovala ze skvělý servis a ochotu týmu lidí, kteří pro Vás pracují. Nejsem úplný talent na PC, stačilo zavolat a paní Blanka mi ochotně pomohla s výběrem tábora, vyplnila semnou rezervaci a také objednala svozy. Jsme z daleka a servis svozů na tábory je pro nás velkou úlevou. Poslali jsme do Jeseníků na Relaxu obě děti a obě se vrátily nadšené. Měly tolik zážitků z lanového centra a dalších her, že měsíc nemluvily o ničem jiném.

Díky a za rok se s dětmi přijedem podívat!

Adéla


Dobrý den,

ráda bych poděkovala za dvě věci. Za prvé za úžasný zážitek pro mého syna Jakuba, který byl už na 3.táboře v Březové a opět se vrátil zcela nadšený a rozhodnutý, že příští léto jede zase.:-)

Za druhé bych chtěla poděkovat za poslání taktické vesty, kterou Jakub na táboře zapomněl a jelikož je z Prahy, tak dojet si pro ní, není otázka minut.

Moc díky a přeju hodně úspěchů a hromadu spokojených táborníků


Dobrý den paní Buďová,

děkuji za prima příslib další možné dopravy našich dětí do/z tábora a držím Vám a Vašemu týmu palce, ať se daří i nadále.

Viděla jsem v táboře, že jste udělali velký kus práce, za což vám všem určitě patří náš velký dík.

Má dcera byla letos moc spokojená, program byl super a jídlo i ubytování bylo zase skvělé. Myslím, že si to všichni užili.


Dobrý den,

ráda bych Vám všem poděkovala za super sportovní tábor. Syn byl s Vámi letos poprvé a určitě ne naposledy. Vrátil se nadšený, což je zásluha perfektního vybavení střediska, dobrého počasí, ale hlavně suprového vedení. Vše je o lidech a tady se opravdu sešla parta skvělých tahounů, kteří dokázali nadchnout naše děti. Díky a pokud jsou nějaké fotky (sportovní tábor II), budu za ně ráda.

Pěkný zbytek léta a hodně zdaru v dalších aktivitách.

Lenka, nadšená mamka


Dobrý den,

chtěla bych všem rodičům doporučit skvělé tábory STAN. Syn jezdí na Army tábory už několik let po sobě. Měla jsem strach ho pouštět, protože je alergik, ale dnes ze zkušenosti vím, že se o něj nemusím bát, že je o něj skvěle postaráno. Vždy přijíždí nadšený z nového táborového programu a za rok se těší zpět. Byli jsme se podívat i na návštěvních dnech a musím říct, že se do střediska neustále investuje a pracuje se na jeho modernizaci.

Na viděnou v létě

Bára


 

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: