Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábor pro nejmenší Alenka v Říši divů bude plný pohádkových bytostí! Také se už nemůžete dočkat?


Letní dětský tábor pro nejmenší Alenka v Říši divů se opět vrací na Březovou s novým poutavým příběhem.


Bytosti z Říše Divů, aneb koho na letním táboře pro nejmenší potkáte?
Alenka je odvážné a zvídavé děvče. Ona jediná nepochází z Říše Divů, ale stejně jako my, ze Země. Ostatními tvory je v Říši zbožňována, protože dokáže vymyslet nejednu bláznivost! Nenechte se ale zmást, když někdo ubližuje jejím přátelům, popadne meč a jde se bít!


Bílá královna Mirana je právoplatnou vládkyní Říše divů. Je milá a hodná tak, že by ani mouše nedokázala ublížit. Vždy se snaží o to, aby byl každý v bezpečí. Vystudovala lektvary, a proto se vyzná ve všelijakých kouzlech. Přesto, že vládnutí nestudovala, je královnou spravedlivou a velmi oblíbenou. Srdcová královna Iracebeth je starší sestrou Mirany. Dříve vládla Říši Divů, jenže byla jako panovnice
krutá, a tak není divu, že se na trůnu moc dlouho neudržela. I tak je třeba dát si na ni pozor! Má obrovskou hlavu, ve které zřejmě schovává mnoho nekalostí.


Kloboučník je blázen a potrhlík. Často říká věci, které nedávají smysl a také je velmi náladový. To ale nic nemění na tom, že je velice hodný. Jak už napovídá jeho jméno, on i jeho rodina se živí výrobou klobouků. To ale není vše! Je velmi nadaným tanečníkem. Obzvláště vyniká v tanci s názvem Futrovák.


Bílý králík Twisp všude chodí pozdě. Proto s sebou věčně nosí kapesní hodinky, které mu připomínají, že má spěchat. Často také nosí deštník, protože si neustále myslí, že prší, i když to není pravda. Je tak trochu popleta. I tak je ale velikým pomocníkem. Šklíba je kocour, který se pořád směje. Rád si dělá z ostatních tvorů srandu. Umí zmizet a zase se objevit úplně na jiném místě. Je to veliký strašpytel, jakmile se něco stane, raději se vypaří. Bez něj by ale v Říši Divů nebylo tak veselo, jako je.


Modrý houseňák Absolem je vševědoucím strážcem všech map a především Orákula, starobylého dokumentu popisujícího všechny minulé, současné i budoucí událostib Říše Divů.Tvorové za ním obvykle chodí pro pomoc, když už si neví se svým problémem rady.


Nezapomeňte nejmenším táborníkům rezervovat termín ne letním táboře pro nejmenší v termínu 6.8.- 12.8. 2017. Rezervace i podrobné informace naleznete ZDE .


Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: