Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Představujeme speciality letních dětských táborů V. – jákobův žebřík, démonická lanovka

Jaké aktivity jsou k dispozici na dětkých letních táborech?

Představme si další ze zážitkových aktivit na dětských letních táborech STAN! Dnes to bude konkrétně Jákobův žebřík a Démonická lanovka     

Jákobův žebřík na dětských letních táborech        

Jákobův žebřík je týmová aktivita zejména pro starší, takže se s ní potkáte hlavně na letních tábore Adrenalin camp nebo na sportovních dětských táborech. Jedná se o klády spojené po bocích ocelovým lanem zavěšené na ocelovém trámu. Vzdálenost mezi kládami je úmyslně dál od sebe, aby z klády na kládu nedokázal prolézt člověk sám, ale potřeboval k sobě ještě parťáka. Dvojice si tak navzájem pomáhá a společnými silami se snaží dostat nahoru. Po celý čas, co se škrábou na vrch, je každý jištěný lanem ze zadu na celotělovém úvazku, takže v případě pádu, zůstává člověk viset na laně. Jákobův žebřík je možné vyzkoušet na letních dětských táborech na Březové nebo Slunečném údolí.

Démonická lanovka na dětských letních táborech

Nejpopulárnější specialita mezi staršími na letních táborech je bezpochyby Démonická lanovka, čili lanovka z nejvyšší věže přímo do jezera. Povím vám tedy,  u prvního sešupu to chce jistou dávku odvahy, aby se člověk pustil dolů, ale pak už to sviští jedna radost a ani neví jak, už je ve vodě. Tam na něj čeká raft, na který se nalodí a s jeho pomocí se vrátí na břeh. Démonická lanovka je doménou zejména adrenalinových a sportovních letních táborů a naleznete ji výlučně na dětských táborech na Březové.

Obě zmíněné aktivity podléhají na dětských letních táborech přísnému dohledu táborových vedoucích a přísným bezpečnostním pokynům.

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: