Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Abeceda letních táborů - B

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno B zahrnuje bezpečnost, budoucnost a balast.

Bezpečnost na eltních táborech

Alfou a omegou každého pořadatele letních táborů by měla být bezpečnost. Veškerá snaha o nejlepší program může přijít vniveč, když se bezpečnost podcení a něco se stane. Bezpečnost je tak u nás vždy na prvním místě. Aktivity jsou pečlivě prověřované a kontrolované, vedoucí jsou pravidelně školeni na krizové situace. Středisko má propracovaný systém zdravotnické pomoci. Děti nebudou na našem letním táboře nikdy bez dohledu, všem nebezpečným aktivitám předchází podrobná instruktář a každá část programu je nejprve konfrontována s otázkou: "Není to nebezpečné?"

Budoucnost dětí na eltních táborech

Aby se k nám děti na letní tábory vracely, je potřeba stále hledět do budoucna. Neustále je nutné mít jim co nabídnout, vzdělávat se, vylepšovat, připravovat novinky, inovovat. A taky je potřeba vychovávat si praktikanty, vedoucí i další cenné členy týmu. Nikdy se nespokojíme s tím, jaké tábory děláme, vždy budeme chtít být ještě lepší. A že se nám to daří, dokládá počet dětí, které se k nám na dětské tábory každoročně vracejí.

Balast(ový) letní tábor

Ve slovníčku pojmů narazíme i na negativní slova. Ta představují to, čemu se na letních táborech všemi silami vyhýbáme. Balast, výplň, vycpávky, to je přesně jedna z takových věcí. Žádná část programu by neměla sloužit jen jako výplň času. Nikdy se nesmí stát, že vedoucí na našem letním táboře neví, co s dětmi. Nikdy nenatahujeme aktivity zbytečně. Ani když nepřeje počasí, ani když je potřeba program změnit. Každá část programu má svůj smysl, i odpočinkové aktivity musí být dávkovány s rozumem a ve vhodný čas.

Bezpečnost

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: