Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - CH

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno CH zahrnuje chyby, chvíle a chemii.

Chyby

Každý dělá chyby, to je potřeba si připustit. I mistr tesař se někdy utne. My samozřejmě také děláme chyby - občas se něco nepovede přesně podle našich představ, selže organizace, jsme zaskočeni nepředvítalenou okolností nebo něco podceníme. Důležité ale je se za ty chyby nestydět, nezastírat je, netvářit se, že nic se nestalo. Z chyb se poučíme a podruhé je neuděláme. Co se nám jednou pokazilo, na to si dáme pozor. Co jednou podceníme, příště bude lepší.

Chvíle

O celkovém domu z dětského tábora může rozhodovat i několik krátkých chvil. První dojem při příjezdu - přivítání, organizace ubytování i samotné ubytování na pokoji. Seznamování s ostatními, představení vedoucích, seznámení s pravidly. Závěr tábora, čekání na odjezd. To jsou všechno chvíle, které se nevyplatí podcenit, protože když se odbudou, zkazí celý letní tábor. A nejdůležitějíš jsou chvíle volna - po obědě a po večeři, kdy hrozí největší nebezpečí nudy nebo šikany. To všechno víme a dáváme si na to pozor.

Chemie

Když lidé tvoří fungující tým, skvěle se doplňují  a navrch jsou dobrá parta, říká se, že jim funguje chemie. Tomu se pochopitelně snažíme jít naproti. Nejen na náborech a školeních, ale i na různých firemních akcích se snažíme naše vedoucí a instruktory vést k tomu, aby spolupracovali a vycházeli spolu. Podporujeme je v tom, aby si vyměňovali zkušenosti, vycházeli si vstříc a neházeli si klacky pod nohy. Jde nám všem přece o to samé.

ChemieTop produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: