Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - G

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno G zahrnuje garanci, generace a galerie.

Garance

Za kvalitu našich táborů jsme ochotni se postavit. I u nás se může stát, že nový tým vedoucích nezvládne tábor úplně na sto procent, ale díky našemu zázemí a školení se nikdy nestane, že by se úplně nepovedl. A my můžeme garantovat, že vedoucí se u nás neustále zlepšují a že jednu chybu neuděláme dvakrát. Máme na sebe tak vysoké nároky, že i naše nejslabší tábory jsou pořád na špičkové úrovni.

Generace

Je to tak, na našich letních táborech se často prostřídají celé generace. Nemálo vedoucích u nás kdysi absolvovalo dětský tábor, aby se zde později stali těmi, kdo je tvoří, a pak na svém táboře viděli třeba své synovce a neteře. To svědčí o věrnosti našich táborníků. Zároveň se dá slovo generace použít ve smyslu táborů nové generace, protože i to je pravda.

Galerie

V tomto bodě poukazujeme na fakt, že z našich letních táborů jsou už tisíce a desetitisíce fotek. Tyto galerie ukazují nejen krásu našich rekonstruovaných středisek, zejména Březové, ale i jejich okolní přírody. Za ta léta jsou už na fotografiích zachycene celé generace táborů a vytváří tak úžasnou galerii vzpomínek.

Galerie


Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: