Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - J

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno J zahrnuje jinakost, jednotlivce a jistotu.

Jinakost

Ať chceme, nebo nechceme, mezi letními tábory panuje velká konkurence. Krom toho, že je potřeba dělat je co nejlépe, se dá od ostatních organizátorů dětských táborů odlišit ještě tím, že budeme tábory dělat prostě trochu jinak. Že nabídneme něco, co ostatní nabídnout nemohou. Ať už jde o jedinečné zázemí a aktivity, o unikátní přístup k příběhu a k tématům táborů, o důraz na dynamickou skladbu programu nebo třeba o profesionalitu našich vedoucích. Pokud nevěříte, že naše tábory jsou opravdu jiné (a lepší) než ostatní, můžete se přesvědčit na vlastní kůži.

Jednotlivec

Pro některé organizátory letních táborů nebo týmy vedoucích může být těžké nepodlehnout dojmu, že organizují jednu velkou skupinovou akci. Ono to tak ale úplně není. Ve skutečnosti organizují program a skvělý zážitek pro spoustu jednotlivých dětí. Každý z nich má jiné potřeby, preference a zájmy. Každému je potřeba vyjít v maximální míře vstříc. Naši vedoucí své děti znají, komunikují s nimi, dbají potřeb jednotlivců a nenechají nikoho stát bokem. Umí si i poradit se speciálními požadavky nebo zdravotními omezeními.

Jistota

Za vším, co děláme, stojí snaha o to, aby každý náš tábor byl na úrovni, kterou si představujeme. Za ty roky jsme vypilovali systém, díky kterému je tato úroveň téměř jistá. I rodičům díky tomu můžeme garantovat určité jistoty - že o děti bude skvěle postaráno, že budou kvalitně ubytovány a stravovány, že budou mít nepřetržitý program, že se nebudou nudit, že budou v příjemném kolektivu a že si vyzkouší aktivity a hry, které by jinde zkusit nemohly.

Jinakost, jednotlivec, jistota

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: