Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - X

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno X zahrnuje x-faktor, extrém a něco extra. U písmena X zároveň prosíme o shovívavost, těch slov na x moc není. :)

X-faktor

Každý tábor potřebuje něco, u čeho si řeknete: "Jo, to je ono, to je super." Něco, co dodá letnímu táboru šmrnc, jiskru, co korunuje už tak výborný dojem. Něco, co vyvolá ten potřebný wow efekt, z čeho spadne dětem brada a na co se bude vzpomínat ještě dlouhá léta. Může to být vrcholná část programu, epické finále, speciální efekt nebo třeba určitý moment. Může to být aktivita, úkol nebo rekvizita. Ale musí to být něco, co prostě do tábora sedne. Najít takový x-faktor je velice těžké a ne každému dětskému táboru se to povede, ale musíme se o snažit.

Extrém

Někdy je potřeba jít za hranice běžného, aby se dětský tábor vyvedl. Ať už jde o extrémní nasazení vedoucích nebo využití extrémních podmínek. Adrenalinové tábory mají k extrémům nejblíž, ale i na jiných táborech si můžete vyzkoušet, jaké to je, dostat se až na kraj myslitelného a ještě dál. Jindy je zase potřeba jít extrémně do detailu, aby měla akce zamýšlený dopad. Pro každého jsou extrémy někde jinde, ale snaha překonávat hranice jde ruku v ruce s tím, co si slibujeme od špičkového tábora.

Extra

Co může být třešničkou na dortu už tak výborného a povedeného tábora? Když přidáte něco navrch. Nějakou příjemnou tečku za táborem, například, třeba ve formě odměn nebo závěrečné aktivity. Spadá sem i ochota vedoucích udělat pro své děti vždy něco víc, než musí.

X-faktor, něco extra

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: