Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Táborová abeceda - Z

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních táborů. Písmeno Z zahrnuje zábavu, zázemí a zakončení.

Zábava

Je to hodně široký pojem, ale hodí se na závěr naší abecedy. Vždyť co je důležitější, než aby si děti svůj letní tábor co nejvíc užily? Jedině snad aby ho přežily ve zdraví, ale ani občasnými úrazy si nemůžeme nechat zkazit náladu. Dětský tábor je prostě jedinečná možnost odpočinout si od běžného života, od školy, domova, rodičů či sourozenců, a týden nebo dva strávit na božím místě mezi skvělými lidmi. Není divu, že někteří jezdí během prázdnin na více táborů a nejraději by tu s námi zůstali celé dva měsíce.

Zázemí

Tímto pojmem zase shrnujeme všechny předchozí hesla do jednoho slova. My zkrátka vytváříme pro hlavní vedoucí, jejich týmy a hlavně pro děti to nejlepší možné zázemí pro realizaci dětského tábora. Každý tým s ním nakládá po svém, ale u všech našich táborů se můžete spolehnout, že mají v zádech skutečné profesionály, že je o všechny detaily postaráno a že to vše je tady pro děti.

Zakončení

Závěrem abecedy ještě pár slov o konci tábora. Je to často až smutný pohled, vidět loučící se děti, objímající se vedoucí a proud odjíždějících aut. Tomu všemu ale předchází poslední den tábora, který se nesmí podcenit. Má to být skvělý závěr, možná lehce nostalgický, ale pořád plnohodnotný. Nechceme výborný tábor zkazit tím, že budeme poslední den jen chaoticky pobíhat a děti budou prostě jen čekat, až si je někdo vyzvedne. S táborem se rozloučíme důstojně, aktivně a tak, aby se nikomu odjíždět nechtělo a aby se nemohl dočkat, až přijede příště.

Zázemí a zakončení

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: