Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábory od A do Z - Adrenalin

Že se od sebe dva letní tábory na různých místech mohou lišit jako nebe a dudy, to je známá věc. Ale i tam, kde jsou všechny tábory na špičkové úrovni, jako právě u nás, mohou být mezi nimi obrovské rozdíly, podle toho, jak jsou zaměřené. Pojďme se tedy postupně podívat na jednotlivé táborové kategorie a povědět si, jaké jsou jejich nejsilnější stránky a pro koho jsou nejvhodnější, aby si u nás každý vybral opravdu to "nej" právě pro sebe.

Adrenalinové letní tábory mají u nás tradici

S adrenalinovými zážitky, lanovými aktivitami a extrémními sporty se na našich střediscích mohli návštěvníci potkávat od počátků. Outdoorové středisko by přece nebylo kompletní, kdyby se nesnažilo nabídnout co největší zázemí právě pro tento typ vyžití. Lezecká stěna, nízké i vysoké lanové centrum, rafty nebo paintball, to všechno už tady patří k naprosté samozřejmosti. A vždy se tu mezi vedoucími pohybovali lidé, kteří se těmto aktivitám věnovali a dokázali je ovládnout jako skuteční profesionálové.

Je to o tom jít s letními tábory stále kupředu

Takové aktivity už ale do jisté míry nabízejí leckde. Jak jsou tyto sporty mezi lidmi rozšířenější, i dětské tábory různě po republice se snaží je zakomponovat do své nabídky. Ale je to pořád adrenalin, když si to můžete vyzkoušet skoro všude? Právě proto se nebojíme inovací a novinek a nabízíme i takové aktivity, na které byste si jinde museli ještě pár let počkat.

Vyzkoušet na letním táboře? Ne, ovládnout!

Kromě toho si nemyslíme, že adrenalinový letní tábor je o tom, aby si děti vyzkoušely pár zajímavých aktivit... Kdepak, adrenalinové tábory jsou určené pro užší skupinu lidí, která se o těchto sportech chce naučit co nejvíc, chce zvládat práci s lany a uzly, chce se naučit o materiálu, s kterým pracuje, a z kterých se často stanou takoví experti, že by neudělali ostudu ani jako budoucí instruktoři nebo vedoucí právě u nás.

Adrenalinové letní tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: