Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Letní tábory od A do Z - Army

Po adrenalinových letních táborech jsou jako druhé na řadě army tábory. A že je o čem mluvit! Army tábory jsou u nás podobně jako adrenalin a sport dlouhodobě zakořeněné a mají za sebou mnohaletý vývoj.

Extrémní oblíbenost letních táborů

Za těch mnoho let, co u nás fungují, vysloužily si dětské tábory s army tématikou stálé místo mezi táborníky. Celé léto je plné různých vojenských turnusů a účastí patří mezi ty nejpočetnější. Zároveň zabavují děti od nejmenších po ty skoro dospělé. Díky tomu je zaručené, že pokud vás tato tématika baví, narazíte u nás na nespočet nových kamarádů.

Za úspěchem stojí opravdovost letních táborů

Proč mají takové ohlasy? Nejspíš proto, že dávný klučičí sen stát se vojákem přenesly do reality. U nás si totiž na letnícj táborech na vojáky nehrajeme, tady se jimi stáváme. Výbavou, zázemím a výzbrojí počínaje, taktikou a náplní programu a misí konče, vše se podřizuje tomu, aby si na našem letním táboře každý připadal jako skutečný voják, který plní rozkazy, spolupracuje se svým týmem a svými činy a výkony ovlivňuje, jak se vyvine ozbrojený konflikt. I takové detaily jako správné používání vysílaček, briefingy před misemi nebo využití pyrotechniky dokreslují atmosféru těchto táborů.

Že to může být na někoho moc? Stačí si vybrat správný letní tábor

Někdo by mohl namítnout, že tvrdý vojenský režim letního tábory není pro slabé povahy. A jistě nabízíme i tábory, které si dají opravdu záležet na opravdovosti a nebojí se ani tvrdého výcviku nebo vojenské disciplíny. Ale stejně tak nabízíme tábory, které pracují s vojenskou tématikou volněji a jsou určeny spíše těm, kteří mají rádi airsoft a chtějí si užít skutečnou akci, aniž by přitom museli přehnaně trpět. Stačí si jen podrobně nastudovat karty jednotlivých army táborů, aby bylo poznat, že každý je jiný a vy si tak můžete vybrat přesně podle toho, jak skutečnou a drsnou vojnu chcete zažít.

Army tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: