Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Tábory od A do Z - Letní tábory s koňmi

Hlavní roli na těchto letních táborech samozřejmě hrají koně. Ale kdo by si myslel, že stačí mít na dětském táboře koně a hned je vyhráno, dost šeredně by se spálil.

Vztah ke koním je základ letního tábora

Koně musí mít skutečně rády nejen děti, ale i vedoucí. Jen skutečný odborník dokáže koně obstarat bezpečně a myslet na všechno, co je potřeba. Takové lidi my  na letních táborech máme. Naši koně pro ně nejsou prostředkem pro jednoduchý a zábavný program, ale partnery. Většina z nich s nimi pracuje celoročně, zná jejich silné a slabé stránky, vědí o nich první i poslední. A tyto vědomosti umí dětem předat.

Na letním táboře je to docela dřina

To se samozřejmě neobejde bez spousty práce. Tak velká zvířata vyžadují mnoho péče. I ta je nedílnou součástí dětského tábora - bez práce přece nejsou koláče. Děti tedy musí koně čistit, krmit, postarat se jim o výběh, naučí se je nachystat na výcvik i na vyjížďku. A získají i množství teoretických znalostí. Dokonce i to ježdění je docela fuška, ale o to větší je odměna.

Program letního tábora není vedlejší

Ani u letních táborů s koňmi se nezapomíná na kvalitní program, už protože koně nejsou na rozdíl od dětí neúnavní. Naše koňské tábory se tedy mohou pyšnit stejně propracovaným příběhem, ne-li často lepším než ty ostatní. I míra toho, jak moc se tábor točí kolem koní, je různá. Někde hrají prim, jinde jsou jen jednou z několika složek výborného tábora. Takže pokud máte rádi koně, ale nestačí vám párkrát se na nich projet, chcete o nich vědět víc, chcete s nimi pracovat a k tomu mít výborný program navrch, pak budou naše letní tábory s koňmi přesně pro vás.

Tábory s koňmi

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: