Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Tábory od A do Z - Zimní tábory

Zimní tábory se tak úplně nedají poměřovat s jinými kategoriemi, protože se odehrávají v úplně jinou dobu a pouze na našich jesenických střediscích. Přesto stojí za to na ně upozornit a povědět si o nich víc.

Lyže a snowboard hrají prim na zimních táborech

Zimní tábory, ať už Šmoulové na sněhu pro prťata nebo Snowboss a Snowmaster pro větší, byly od začátku hlavně o lyžích a prknech. Tomu se stále podřizují a na svahu nedaleko střediska tak trávíme většinu těchto zimních táborů. Za příznivé ceny tu máme celodenní i půldenní permanentky. Svah je přitom ideální právě pro začátečníky i pokročilé, skvěle se tu učí, ale zároveň se tu dají najít zákeřnější a zajímavější místa.

Ale není to jen lyžák...

Ale tábor nekončí, když se vypne vlek. Času je tak akorát na odpočinek a už může přijít večerní program plný her a aktivit. Ať jste tedy na svahu, nebo na středisku, vždycky je co dělat a zábava nikdy nepřestává. Pro odpočinkové dny je možné využít třeba i bazénu. A máme připravené i další extrémně zajímavé zimní aktivity, jako jsou sněžnice, snowkite nebo ice climbing. Je to zkrátka dětský tábor od STANu se vším všudy.

I zimu můžeme trávit společně

Začátečníci, pokročilí i zkušení lyžaři a prknaři, všichni se tu dostatečně vyřádí. S partou lidí, kteří se tu na zimu schází, si užijete spoustu zábavy. Máte dokonce možnost vidět některé ze svých oblíbených letních vedoucích na lyžích či na prkně. Pokud máte rádi naše tábory a chcete si užít i v zimě, není co řešit. A pokud v létě na tábory nejezdíte, o to větší důvod máte zkusit aspoň ty zimní.

Zimní tábory

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: