Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Vzpomínky vedoucích - Ještěr

V tomto seriálu vzpomínají někteří z našich táborových vedoucích na své vlastní zážitky z letních táborů.

Dalším článkem nám přispěla Esty, spíše zvaná Ještěr:

"Mnozí z členů vedoucovského týmu byli ještě velice nedávno sami účastníky táborů. Jako jedna z nich mohu svědomitě říci, že můj první letní tábor se STANem byl velice povedený a vydařený. Byl to tábor Zaklínač, který se bude konat již třetím rokem v Jeseníkách na chatě Orientce. Tábor se zaměřuje na velice volnou fantasy tématiku, kterou mnoho vedoucích i dětí přímo miluje. Mimo hlavní kvality larpu, jakými je hraní dračáku a role-playing, jsme si užili bazénu, vysokých lan, menších sportovních her a hlavně zábavy ve všech zmíněných oblastech. Navíc díky menšímu počtu účastníků tábora jsme k sobě přátelsky přilnuli a doteď se přátelíme a vídáme i na jiných táborech či akcích.

Později jsem se účastnila i táboru Pán Prstenů, který mou zkušenost s larpem ještě navýšil díky zkušeným vedoucím, vlastním a jedinečným pravidlům a také díky vysokému počtu účastníků. Tvoří se zde frakce, tzv. oddíly, které k sobě v rámci celého tábora mají blízko jako třeba rodina v čele s velkou/velkým „mámou/tátou“. Tyto tábory mě velice pozitivně ovlivnily a hned druhý den po příjezdu domů jsem začala tvořit svou postavu pro příští rok. O rok později jsem se tedy vrátila na své oblíbené larpové tábory. Další ročníky byly zase o něco větší, lepší, propracovanější a zábavnější. Tentokrát jsem měla tu čest a byla jsem vybrána do organizátorského týmu na následující rok a v létě 2018 jsem si mohla vyzkoušet, jaké to je, být v roli vedoucího. A musím říct, že uspokojit tolik dětí je náročné, ale když se podívám na své hezké vzpomínky a na vděčnost našich dětí, tak to stojí za to.

Snad budou tábory jen vzkvétat a budou ještě lepší než tento rok.
Už se na vás všechny těším v létě 2019!
- Ještěr"

I Ješty zvládla své představení sama, tudíž jen dodáme, že od loňského roku působí jako organizátor zároveň na letních táborech Pokémon nebo Fallout, takže svou kreativitu uplatňuje skoro celé prázdniny. Ráda vyrábí kostýmy a vymýšlí nové zábavné mechaniky pro ostatní.

Vedoucí Ještěr


Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: