Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Vzpomínky vedoucích - Radim

V tomto seriálu vzpomínají někteří z našich táborových vedoucích na své vlastní zážitky z letních táborů.

Tentokrát nám svůj příběh poslal Radim:

"Na Stan tábory jsem jezdil ještě jako malý usmrkanec, který tehdy neměl příliš v oblibě letní tábory. Prostě jsem chtěl nejraději jen sedět doma za počítačem.
Rodičům se to jako obvykle nelíbilo a chtěli, abych někam jel. Dostal jsem návrh od jednoho kamaráda, ať zkusím jet na Warcraft tábor na Březové. Moc se mi to nezamlouvalo, ale řekl jsem si, že to zkusím, a svého rozhodnutí jsem určitě nelitoval.

Byl to první tábor, který jsem si opravdu užil, a chtěl jsem jet příští rok znovu. Potkal jsem zde spoustu skvělých lidí a nových přátel, prostě skvělý kolektiv. A velice zábavný program.

Od té doby jsem každý rok jezdil a zjistil jsem, že to na mě mělo větší vliv, než se zdálo. A spousta věcí se udála díky těmto táborům.

Letos jsem byl již na táboře jako vedoucí tábora Pán prstenů junior, což byla super zkušenost. Nikdy nezapomenu na léta strávené tady a těším se, až pojedu zas."

Radim se zvládl dokonale představit sám, tak jen dodám, že je dalším krásným příkladem odrostlého dítěte. Mezi svými vedoucími od určitého ročníku Warcraftu znám též jako Starosta, Radim se čím dál víc zapojuje do organizace fantasy táborů.

Radim

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: