Vyhledávání
Vyhledávání
Typ táboru..
Termín
Lokalita
Věk dítěte

Tábory

Menu
Aktuality
Aktuality
Archiv aktualit
8.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

6.2.2019

V táborové abecedě rozebíráme některé pojmy, které jsou klíčové pro úspěch a kvalitu našich letních ...

Vzpomínky vedoucích - Vojta

V tomto seriálu vzpomínají někteří z našich táborových vedoucích na své vlastní zážitky z letních táborů.

Druhým, kdo nám sepsal svoje vzpomínky, je Vojta:

"Můj první tábor byl Warcraft. Dotáhl mě tam kamarád, který už tam byl 2x a zaujalo mě to, i když vůči tomu měli rodiče výhrady. Ale přemluvil jsem je a jel jsem s kamarádem. Tábor mě bavil, i přes můj prvotní strach z potkávání nových lidí. Po překonání svého strachu jsem zjistil, že všichni lidi, se kterými jsem se seznámil, i přesto, že s nimi nejsem nejlepší kamarád, jsou strašně fajn a jde se s nimi bavit. A přesně tohle je důvod, proč jsem jel i na další ročníky, protože první rok mě samotný program ještě nebavil - jelikož to byla první taková moje akce, tak mi trvalo, než jsem se dostal do samotné hry, kterou si mimochodem teď už užívám.

No, k vedoucovství jsem se dostal tak nějak tím, že, když mě samotní vedoucí začali zapojovat do tvoření hry, tak mě organizace pomalu začala bavit více jako tábor. A tím nemám na mysli jen Warcraft, ale i Zaklínače nebo Pána prstenů."

Vojtu dnes známe i pod přezdívkou Kytík podle nezapomenutelné role na Warcraftu, kde hrál oživlou masožravou rostlinu a vyráběl ze sebe lektvary. Je také typickým zástupcem vedoucího odchovaného na našich táborech, který se pak skrze interní systém povyšování přidal do týmu organizátorů.

Vedoucí Vojta

Top produkty Kde nás najdete

Středisko pro letní dětské tábory - Outdoor Resort Březová na Vysočině

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz: